Laserowe osiowanie wałów i ciągów maszyn

Niniejsza propozycja firmy Zatoka-Tech jest jednym z elementów szerokiej oferty specjalistycznych analiz mających na celu zoptymalizowanie procesów produkcji. Prawidłowa eksploatacja maszyn polega nie tylko na jej podstawowych przeglądach wymaganych przez producentów urządzeń, ale powinna też obejmować działania pozwalające na korektę pracy urządzenia i eliminowanie spadku jego wydajności.  Nasza kompleksowa analiza prowadzi do przywrócenia maszynie jej pierwotnej sprawności i pozwala na wyeliminowanie awarii, których przyczyną jest niewspółosiowość wałów.

Charakterystyka usługi:

- Osiowanie wałów możemy przeprowadzić zarówno we wskazanym przez kontrahenta miejscu, jak i w warsztacie firmy Zatoka-Tech.

- Nasi specjaliści przy wykorzystaniu znanego z niezawodności urządzenia laserowego określą przesunięcia analizowanych wałów i skorygują powstałe nieprawidłowości.

- Ważną częścią naszej analizy jest nie tylko wyeliminowanie przesunięć, ale także wykrycie przyczyny ich powstawania np. złe posadowienie maszyny, nieprawidłowa eksploatacja itp.

- Oferujemy możliwość osiowania ciągów maszyn (do 3 szt.)

- Innowacyjna technologia pozwala nam na wyosiowanie urządzenia już po 3 pomiarach.