Krata z perforowanymi płytami aluminiowymi


ekran siatki z perforowanymi płytami aluminiowymi

Krata z perforowanymi płytami aluminiowymi w ofercie firmy Zatoka-Tech przeznaczona jest do wykorzystania jako ekran wlotowy lub wylotowy na rusztach i rozdrabniaczach. Kraty produkowane są zgodnie z wymaganiami klienta i podanymi przez niego wymiarami oraz specyfikacją otworów w płytach (np. podyktowanych charakterystyką hodowli). Rama wykonana jest z aluminium odpornego na wpływ środowiska wodnego, a płyta perforowana wykonywana jest ze standardowego aluminium. Standardowa grubość siatki wynosi 23, 28, 33 i 43 mm. Opcjonalnie w płytach mogą zostać wykonane otwory. Jedną z zalet oferowanej kraty jest łatwość jej instalacji.

icon 36x36Karta katalogowa produktu

Krata z profilami aero-skrzydłowymi
ekran siatki z profilami aero skrzydłowymi 2

W naszej ofercie znajdują się również kraty z profilami aero-skrzydłowymi przeznaczone do wewnętrznych badań przesiewowych we wszystkich gospodarstwach rybackich. Dzięki zastosowanym zaokrąglonym profilom krata jest całkowicie bezpieczna i nie grozi okaleczeniem ryb. Krata wykonywana jest zgodnie z wymaganiami klienta również pod względem doboru otworów pomiędzy profilami. Produkt jest łatwy w instalacji, czyszczeniu i konserwacji. Wykonane są z aluminium odpornego na działanie wody morskiej.

Charakterystyka produktu:

• Standardowa grubość ramy: 40 mm
• Dostępne otwory profilowe: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 i 30 mm

icon 36x36Karta katalogowa produktu

Krata polietylenowa PE 1
ekran siatki pe

W ofercie Zatoka-Tech znajdują się również ekrany wylotowe wykonane z polietylenu o grubości 6 mm. Oferowane kraty wykorzystywane są jako ekrany w bio-filtrach złóż fluidalnych i produkowane są zgodnie z wymaganiami klienta również pod względem wykonania różnej wielkości otworów w płytach. Kraty są łatwe do instalacji oraz konserwacji.

Specyfikacja techniczna:
• Rama wykonana jest z wodoodpornego aluminium,
• Płyta ekranowana jest wykonana z płyty PE o grubości 6 mm (polietylen),
• Dostępne otwory: 4, 6, 8, 10, 12, 14 i 16 mm,
• Standardowa grubość siatki wynosi 33, 38 i 48 mm.
icon 36x36Karta katalogowa produktu

Krata polietylenowa PE 2
pe ekran plyta 1

Krata polietylenowa PE 2 wykorzystywana jest jako siatka wlotowa i wylotowa we wszystkich typach gospodarstw hodowlanych. Stosowane są również jako płyty sitowe w bio-filtrach  fluidalnych. Kraty wykonywane są zgodnie z wymaganiami klienta również pod względem wykonania różnej wielkości otworów w płytach. Kraty są łatwe do instalacji oraz konserwacji.

Specyfikacja techniczna:
• Płyta ekranowana jest wykonana z płyty PE o grubości 6 mm (polietylen),
• Dostępne otwory: 4, 6, 8, 10, 12, 14 i 16 mm,
• Maksymalna wielkość płyty: szerokość 500 mm, długość 1800 mm.
icon 36x36Karta katalogowa produktu